Оптовий продаж дитячих іграшок та настільних ігор

Оптовий продаж дитячих іграшок та настільних ігор

Група компаній “Паритет-Сервіс” – один з найбільших в Україні дистриб’юторів дитячих іграшок провідних світових брендів і один із перших виробників українських розвиваючих іграшок. За 20 років свого існування від ентузіазму кількох однодумців ми зросли до компанії зі штатом понад півсотні працівників, від невеликого приміщення – до величезних складів, оптових продажів і виробництва.
Значний шлях, який ми пройшли, припав на непростий період формування і становлення принципів вітчизняного бізнесу. Але цей безцінний досвід допомагає нам протягом тривалого часу утримувати статус однієї з найбільш успішних компаній у даному сегменті та найнадійнішого партнера як для вітчизняних, так і для іноземних компаній.

Наша компанія стала одним із засновників Української Асоціації Індустрії Іграшок (УАІІ). Метою Асоціації є розвиток ринку якісних дитячих іграшок та створення сприятливої атмосфери для успішної роботи в даному сегменті. Серед наших досягнень – розробка кодексу професійної етики. Ми суворо контролюємо дотримання принципів надійності та відповідальності перед клієнтом і партнерами.

Наш інтернет-магазин “Огошка” (https://ogoshka.ua/) є потужним центром роздрібної торгівлі, що виділяється серед конкурентів величезним асортиментом, зваженим ціноутворенням і найвищим рівнем обслуговування.
Крім того, варто відзначити видавництво настільних ігор FEELINDIGO (http://www.feelindigo.com/). Це молода, енергійна, творча команда, яка займається розробкою власних настільних ігор і головоломок, а також локалізацією під український ринок світових хітів настільних ігор.

Після всебічного вивчення потреб і смаків клієнтів й узагальнення фундаментального досвіду у цій сфері група компаній “Паритет-Сервіс” почала розробку і продаж власних торгових марок іграшок, які вже понад 5 років реалізовує в Україні та країнах Європи.

Останніми нашими досягненнями є виробництво в Україні наборів для дитячої творчості під торговою маркою TrueDough, розроблених відповідно до запатентованої нами технології, а також виробництво унікальних дерев’яних іграшок під торговою маркою WUMBA.

Важливо відзначити, що всі іграшки сертифіковані і відповідають міжнародним стандартам якості і безпеки, виготовляються з екологічно чистих матеріалів. Компанія приділяє багато уваги розвитку і просуванню власних брендів. Поява на ринку гідних зразків українських дитячих іграшок – без перебільшення значна подія, і ми пишаємось тим, що це було зроблено нашими руками.

Група компаній “Паритет-Сервіс” є постійним учасником найбільш значущої міжнародної виставки у Нюрнберзі – найбільшої в Європі (“Spielwarenmesse International Toy Fair”), І звичайно, багато років поспіль ми беремо участь у щорічній українській виставці іграшок “Baby Expo”. Ми також є активно проводимо кампанії на Kickstarter та Indiegogo – всесвітньо відомих краундфандінгових платформах.

Важливою складовою успіху компанії є міцна етична платформа. Наше головне завдання – стати надійним партнером для батьків кожної дитини. Ми раді запропонувати їм широкий асортимент найякіснішого товару, кваліфіковану консультацію, оперативність і надійність обслуговування. Водночас ми усвідомлюємо, що працюємо для дитини, тому в своїй роботі ми уважно ставимось до потреб і бажань кожного й орієнтуємось на чесність і прозорість.

Ми з любов’ю підходимо і до вибору брендів іграшок, які продаємо, і до розробки власних брендів, і до формування внутрішньої корпоративної етики. Ми віримо в те, що найсильніша мотивація – це особиста зацікавленість, яка ґрунтується не лише на фінансовій складовій, а в першу чергу – на істинному захопленні та вірі у важливість власного вкладу у спільну справу. Тому багато уваги ми приділяємо особистісному зростанню членів нашої команди, сприяємо та заохочуємо їх до самоосвіти, творчої активності, ентузіазму в пошуку нових рішень.

Наша діяльність – це наш внесок у подолання формальності і байдужості. Ми працюємо заради любові й миру. Є у нас також і безпосередні адресати, в роботі з якими немає проміжної ланки, – батьки. Півтори сотні пар очей у підшефному нам Білоцерківському дитячому будинку також додають нам наснаги і сил рухатися і розвиватися.

Ми чітко усвідомлюємо істинність нашої етичної платформи, тому ми відкрито декларуємо наше прагнення до зростання і розширення, збільшуючи тим самим ареал любові і турботи про наше спільне майбутнє. Ми з радістю потиснемо руку на знак початку співпраці всім, хто відчуває потребу йти поруч. Ми зацікавлені і в розширенні роздрібної мережі, і в залученні до співпраці нових оптових продавців, і в освоєнні нових ринків експорту. Приєднуйтесь, збудуємо власноруч своє сьогодення і майбутнє.

© 2020 “Paritet-Service“. All Rights Reserved